Aktualności

Previous Next

15 listopada odwiedziły nas dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej nr 11 im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu.

Grupa Sówki i Papużki bardzo chętnie oprowadziły gości po przedszkolu. Proponując zajęcia w sali „Doświadczania świata” oraz „Sensoplastyki”.

Celem integracji jest dać szansę każdemu dziecku, pozwolić nawiązać wzajemne kontakty, stworzyć jedną grupę. Pamiętajmy, że jest to proces obustronny. Wszyscy od siebie się uczą!  

Bycie razem daje szansę akceptacji  w sposób spontaniczny i naturalny, daje szansę na radość, uśmiech, pracę  i  zabawę.

Efektem naszej wspólnej pracy i zabawy jest przepiękne dzieło malarskie zdobiące salę do Sensoplastyki ®. Bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejne zajęcia.

Previous Next

29 listopada w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa. Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły "poznać swoją przyszłość" dzięki zabawie "kim będę w przyszłości". Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji dzieci. 

Previous Next

19 listopada nasze Przedszkole pierwszy raz wzięło udział w Festiwalu Bajkowy Świat. W tym roku reprezentowała nas grupa Papużki. Dzięki kreatywności i zaangażowaniu rodziców dzieci zaprezentowały przepiękne stroje w tonacji jesiennej. 

Previous Next

Dzieci z grupy "Skowronki" wzięły udział w konkursie tanecznym "Show dance" zorganizowanym przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, w układzie tanecznym "Świąteczny taniec - Christmas dance". Układ został stworzony do fragmentów trzech najpopularniejszych utworów świątecznych w języku angielskim. Przedszkolaki mimo dużej tremy, jaką odczuwa przecież każdy artysta, dały fantastyczny występ, który rozbawił obecną publiczność, a z sali dało się usłyszeć wołanie, że nasze przedszkolaki to małe elfy - pomocnicy Świętego Mikołaja, który już niedługo zapuka do drzwi wszystkich grzecznych dzieci. Małe ELFY oraz choreografia wraz z muzyką zostały docenione przez jury i nagrodzone medalami za zajęcie II miejsca w konkursie tanecznym , za co BARDZO DZIĘKUJEMY. Dzieci wróciły do przedszkola szczęśliwe i dumne.

Previous Next

Z ogromną przyjemnością i radością pragniemy poinformować, że nasze przedszkole kończy dziś okrągły rok. Bardzo się cieszymy, że wspólnymi siłami udało nam się stworzyć tak wspaniałe miejsce jak to. Nie byłoby go jednak gdyby nie dzieci, których uśmiechy każdego dnia rozświetlają mury naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że rok, który mamy już za sobą jest pierwszym wielkim krokiem do dalszych ogromnych sukcesów, którymi będziemy mogli się wspólnie razem dzielić.

Previous Next

 

Listopad to miesiąc, w którym obchodzimy nasze Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji w naszym przedszkolu 8 listopada odbyła się Uroczysta Akademia. Nasze przedszkolaki słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny. Tego dnia dzieci z dumą mogły uroczyście zaprezentować znane każdemu Polakowi słowa: " Kto Ty jesteś? Polak mały". Program artystyczny mogli podziwiać zaproszeni goście, Dyrektor przedszkola, kadra oraz przedszkolni koledzy i koleżanki.  Na zakończenie uroczystości o godzinie 11.11 symbolizującej świąteczną datę, wszyscy wspólnie odśpiewali Hymn Polski.  

 

Previous Next

Na zajęciach z języka angielskiego dzieci utrwalały słownictwo związane z jesiennymi ubraniami . Dzieci reagowały na polecenia wydawane w języku angielskim, typu: Put on the …; Take off the …; Open the umbrella!; Close the umbrella. Stwarzanie przez nauczyciela sytuacji umożliwiających dzieciom osłuchanie się z językiem obcym i zrozumienie przez nich wypowiedzi nauczyciela, jest jedną z najlepszych metod nauczania języka obcego.

Kalendarz

December 2019
M T W T F S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Nowości

09 grudzień 2019
08 grudzień 2019
06 grudzień 2019

O nas

Miejskie Przedszkole Nr 11
ul. Kraszewskiego 1
37-500 Jarosław
dyrekcja(at)mp11.jaroslaw.pl
sekretariat(at)mp11.jaroslaw.pl

 

Nowości

09 grudzień 2019
08 grudzień 2019
06 grudzień 2019