NASZE GRUPY

 

Koliberki

WIEK  3 latki
Panie: Iwona Płocica,  Kinga Kruczek-Kiwała, Aneta Drapała

Nazywamy się Koliberki. Do grupy chętnie przybywamy, gdzie nowe umiejętności zdobywamy. Tutaj rysujemy, bawimy się oraz wiele ciekawych rzeczy poznajemy. U nas jest wesoło i bajkowo.

zdjęcie grupy koliberki

Nasze sale to przestronne pomieszczenia, doskonale oświetlone, przestronne, ciepłe, nowocześnie umeblowane i w pełni wyposażone w różnego rodzaju pomoce edukacyjne

zdjęcie grupy słowiki

Słowiki

WIEK: 3 - 4 latki
Panie: Ewelina Dobreńko, Małgorzata Piśko, Agnieszka Babińska

Nasza grupa to Słowiki. Do przedszkola chętnie przychodzimy i się w nim bawimy. Lubimy tańczyć i śpiewać i szczerze się uśmiechać. Każdy dzień tutaj jest niezwykły i wyjątkowy.

Edukacja poprzez zabawę

Papużki

WIEK: 4 latki
Panie: Barbara Solecka, Paulina Szewerniak, Stela Kudrańska

Jesteśmy Papużki, Wyróżnia nas wysoka aktywność i ciekawość świata. Najbardziej lubimy zdobywać nowe umiejętności i wiedzę oraz poznawać otoczenie. To wszystko łączy się z niesamowitą zabawą.

zdjęcie grupy papużki

W pełni wykwalifikowana kadra to świetne przygotowanie dziecka do szkoly podstawowej

Skowronki

WIEK: 5 latki
Panie: Anna Skrzypska, Sabina Pokrywka, Joanna Janusz

Bardzo lubimy aktywnie spędzać czas. Rozpoznacie nas po szerokim uśmiechu i grzecznym zachowaniu. Jak przystało na skowronki, nasz śpiew słychać w całym przedszkolu. Każdy dzień u nas jest pełen ciekawych wrażeń.

zdjęcie grupy skowronki

Kreatywne przedszkole, w którym chcemy rozwijać twórczego Malucha

zdjęcie grupy sówki

Sówki

WIEK:  6 latki
Panie: Anna Nakonieczny, Justyna Chojna

Jesteśmy najstarsza grupą. Lubimy eksperymentować. W naszej grupie jest przewaga chłopców, dlatego też jesteśmy bardzo aktywni i lubimy zajęcia sportowe. Chętnie bierzemy udział we wszystkich dodatkowych zajęć. Jesteśmy koleżeńscy i bardzo kreatywni.