NASZE GRUPY

 
zdjęcie grupy koliberki

Koliberki

WIEK  3 latki
Panie: Barbara Solecka, Aneta Drapała, Edyta Podgórska
Cześć! Jesteśmy Koliberki :) Jako najmłodsza grupa przedszkolna staramy się w jak najbardziej aktywny sposób poznawać otaczający nas świat. Chcemy doświadczać wszystkimi zmysłami i działać samodzielnie! Jesteśmy dzielnymi przedszkolakami :)

Słowiki

WIEK  3 i 4 latki
Panie:Dorota Pruchnicka, Magdalena Kłos, Stela Kudrańska-Kroczek

Nazywamy się Słowiki. Do grupy chętnie przybywamy, gdzie nowe umiejętności zdobywamy. Tutaj rysujemy, bawimy się oraz wiele ciekawych rzeczy poznajemy. U nas jest wesoło i bajkowo.

zdjęcie grupy koliberki

Nasze sale to przestronne pomieszczenia, doskonale oświetlone, przestronne, ciepłe, nowocześnie umeblowane i w pełni wyposażone w różnego rodzaju pomoce edukacyjne

zdjęcie grupy słowiki

Papużki

WIEK: 4 latki
Panie: Maria Mazurkiewicz, Paulina Szewerniak, Agnieszka Babińska
Hello Everyone!

Grupa Papużki - to właśnie tu codziennie odwiedza nas jeden z Baby Beetles, który bawi się z nami i uczy języka angielskiego. Papużki również wcielają się w rolę fantastycznych postai w trakcie zajęć teatralnych. Las, natura to temat przewodni zajęć sensorycznych, które Papużki uwielbiają. U nas nie sposób się nudzić:) See you later! :)

Edukacja poprzez zabawę

Skowronki

WIEK: 5 latki
Panie: Anna Nakonieczny, Agnieszka Hanas, Aneta Ziółkowska

Nasza grupa to „Skowronki”. Jesteśmy ciekawi świata oraz interesujemy się  wszystkim co nas otacza. Chodzimy do przedszkola już trzeci rok, więc dobrze się znamy, nawiązując ze sobą przyjaźnie. Bardzo chętnie przychodzimy do przedszkola oraz uczestniczymy w różnych zajęciach i zabawach. Dziewczynki lubią zabawę w kąciku kuchennym, a chłopcy tworzą piękne budowle z klocków. Bardzo lubimy tańczyć i śpiewać, również w języku angielskim. Wykonujemy prace plastyczne różnymi technikami. Cały czas uczymy się samodzielności w działaniu i doskonalimy nasze umiejętności samoobsługowe. Dbamy o naszą salę odkładając zabawki na swoje miejsca. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania  i doświadczenia.

zdjęcie grupy papużki

W pełni wykwalifikowana kadra to świetne przygotowanie dziecka do szkoly podstawowej

Sówki

WIEK: 5 i 6 latki
Panie: Małgorzata Piśko, Klaudia Kornakiewicz

Jesteśmy najstarszą grupą w naszym przedszkolu.

Ciekawi nas jak pisze się nasze imię, jak się głoskuje słowo "cebula", ile sylab ma słowo "hulajnoga" oraz co tak naprawdę znaczy słowo "ekologia”, „klimat”, skąd bierze się prąd w gniazdkach, kiedy dinozaury wyginęły, ile cukierków będę mieć, gdy… Bardzo chcemy nauczyć się czytać nasze ulubione książeczki. W naszej grupie jest bardzo fajnie, jesteśmy bardzo koleżeńscy oraz pomagamy sobie nawzajem we wszystkim. 

zdjęcie grupy skowronki

Kreatywne przedszkole, w którym chcemy rozwijać twórczego Malucha

O nas

Miejskie Przedszkole Nr 11
ul. Kraszewskiego 1
37-500 Jarosław
dyrektor@mp11.jaroslaw.pl
sekretariat@mp11.jaroslaw.pl

 

Nowości

26 październik 2022
21 październik 2022