NASZE GRUPY

 
zdjęcie grupy koliberki

Koliberki

WIEK  3 latki
Panie: Paulina Szewerniak, Sylwia Biały, Agnieszka Babińska
Cześć! Jesteśmy Koliberki :) Jako najmłodsza grupa przedszkolna staramy się w jak najbardziej aktywny sposób poznawać otaczający nas świat. Chcemy doświadczać wszystkimi zmysłami i działać samodzielnie! Jesteśmy dzielnymi przedszkolakami :)

Słowiki

WIEK  4 latki
Panie: Anna Nakonieczny, Sabina Pokrywka, Aneta Ziółkowska

Nazywamy się Słowiki. Do grupy chętnie przybywamy, gdzie nowe umiejętności zdobywamy. Tutaj rysujemy, bawimy się oraz wiele ciekawych rzeczy poznajemy. U nas jest wesoło i bajkowo.

zdjęcie grupy koliberki

Nasze sale to przestronne pomieszczenia, doskonale oświetlone, przestronne, ciepłe, nowocześnie umeblowane i w pełni wyposażone w różnego rodzaju pomoce edukacyjne

zdjęcie grupy słowiki

Papużki

WIEK: 4 - 5 latki
Panie: Agnieszka Hanas, Aneta Drapała, Justyna Chojna 

Nasza grupa to Papużki - jesteśmy 4 oraz 5-latkami i chętnie uczęszczamy do naszego przedszkola. Lubimy odkrywać świat, jesteśmy otwarci i bardzo pogodni. Podczas zabaw dydaktycznych, tematycznych oraz konstrukcyjno-manipulacyjnych, każdego dnia odkrywamy coś nowego. Kochamy ruch, więc chętnie bierzemy udział w grach i zabawach ruchowych, często przy tym podśpiewując. W przedszkolu rozwijamy swoje umiejętności, jesteśmy twórczy i dociekliwi, potrafimy już sami zorganizować sobie nasz czas. Staramy się być samodzielni i koleżeńscy, znamy świetnie zasady bezpieczeństwa i zgodnego współżycia w grupie :) 

Edukacja poprzez zabawę

Skowronki

WIEK: 4 - 5 latki
Panie: Małgorzata Piśko, Maria Mazurkiewicz, Joanna Janusz

Nasza grupa to „Skowronki”. Jesteśmy ciekawi świata oraz interesujemy się  wszystkim co nas otacza. Chodzimy do przedszkola już trzeci rok, więc dobrze się znamy, nawiązując ze sobą przyjaźnie. Bardzo chętnie przychodzimy do przedszkola oraz uczestniczymy w różnych zajęciach i zabawach. Dziewczynki lubią zabawę w kąciku kuchennym, a chłopcy tworzą piękne budowle z klocków. Bardzo lubimy tańczyć i śpiewać, również w języku angielskim. Wykonujemy prace plastyczne różnymi technikami. Cały czas uczymy się samodzielności w działaniu i doskonalimy nasze umiejętności samoobsługowe. Dbamy o naszą salę odkładając zabawki na swoje miejsca. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania  i doświadczenia.

zdjęcie grupy papużki

W pełni wykwalifikowana kadra to świetne przygotowanie dziecka do szkoly podstawowej

Sówki

WIEK: 5 i 6 latki
Panie: Barbara Solecka, Stela Kudrańska
Jesteśmy grupą "Skowronki" chętnie uczęszczamy do przedszkola. Jesteśmy pogodni, otwarci oraz aktywni podczas zajęć i zabaw. Język migowy nie jest nam obcy. Bardzo chętnie poznajemy literki dzięki stosowaniu przez nasze Panie Odimiennej Metody Nauki Czytania wg. koncepcji dr Ireny Majchrzak. Bierzemy udział w zajęciach teatralnych oraz zajęciach z kodowania na dywanie, a najwięcej radości dają nam zajęcia z Sensoplastyki :)
zdjęcie grupy skowronki

Kreatywne przedszkole, w którym chcemy rozwijać twórczego Malucha

O nas

Miejskie Przedszkole Nr 11
ul. Kraszewskiego 1
37-500 Jarosław
dyrekcja(at)mp11.jaroslaw.pl
sekretariat(at)mp11.jaroslaw.pl